Gryf Echo Gmina Zamość - strona oficjalna

07-2014

pon.

08-2014

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Aktualnoci

Zawada: Porażka w meczu z Ostoją Skierbieszów.

• autor: dulbi7, 2011-06-11 21:42

Podopieczni Roberta Kuliku w 27 kolejce zamojskiej klasy Okręgowej ulegli na własnym boisku z Ostoją Skierbieszów 0-2. Mimo kilku wyśmienitych jaki mieli gospodarze nie zdołali pokonać Łukasza Gulaka. Po sobotniej porażce drużyna Echa nadal znajduje się w strefie spadkowej.

Ci którzy zjawili się na stadionie w Zawadzie na pewno nie mają czego żałować do 90 minuty meczu obie jedenastki zafundowały kibicom sporą dawkę emocji. Ze względu na problemy rodzinne na mecz nie mógł się zjawić bramkarz Robert Głąb. W jego miejsce staną dobrze znany kibicom Mariusz Sokołowski. Od pierwszych minut widać było że gospodarze chcą jak najszybciej zdobyć pierwszą bramkę a były ku temu okazje. Najpierw Paweł Dulbas znalazł się w dogodnej sytuacji ale jego strzał głową nie zagroził bramce gości. Chwilę potem ten sam gracz sprytnym strzałem uprzedził Gulaka ale futbolówka wylądowała na spojeniu poprzeczki ze słupkiem. Goście zagrażali bramce Sokołowskiego ze stałych fragmentów gry. Dwu krotnie gospodarze wybijali piłkę z linii bramkowej a raz futbolówką wylądowała na poprzeczce. Chwilę potem Echo mogło prowadzić ale Krzysztof Kwiatkowski minimalnie się pomylił. Pod koniec pierwszej połowy obie drużyny stworzyły sobie okazje do zdobycia gola najpierw kapitalną interwencją popisał się nasz bramkarz a chwilę potem Łukasz Winiarski trafił w poprzeczką. Po chwili sędzia główny zakończył pierwszą cześć spotkania. Druga odsłona przyniosła nam wiele emocji jak i kontrowersji. Drugą połowę lepiej zaczęli gości, którzy częściej gościli na połowie Echa. Gospodarze dążyli do zdobycia bramki za sprawą szybkich kontr i stałych fragmentów gry. W 78 minucie meczu doczekaliśmy się bramki. Z rzutu rożnego najwyżej do piłki wyskoczył Ziarkiewicz i strzałem głową dał prowadzenie gościom. Chwilę potem drugą żółtą kartą został ukarany kapitan Echa Paweł Mazurek i gospodarze grali w dziesięciu. W końcówce mecz wynik spotkania ustalił strzelec pierwszego gola Ziarkiewicz, który z bliskiej odległości pokonał Sokołowskiego. Echo starało się zdobyć honorowego trafienie ale dobrze w bramce spisywał się Gulak. Wynik nie uległ zmianie i z tech punktów cieszyła się Ostoja. Na trzy kolejki przed zakończeniem ligi nasz zespół nadal zajmuje 13 lokatę. Już za tydzień podopieczni Roberta Kulika udadzą się to Turobina na mecz z Turem.

Echo Zawada - Ostoja Skierbieszów 0-2 (0-0)

Bramki: Ziarkiewicz 78, 90

Czerwona kartka: Paweł Mazurek (Echo) za drugą żółtą

Skład:

Echo: Sokołowski- Duda, Mazurek, Zgnilec, Pełech, Dulbas, Kwiatkowsi, Hubala, Winiarski, M. Lipiec(Bochniak), Matwij.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Sparta WożuczynGryf Echo Gmina Zamość
Sparta Wożuczyn 4:1 Gryf Echo Gmina Zamość